Elim

Jsme společenstvím lidí různého věku, vzdělání, původu a někdy i různého pohledu na věc, které ale spojuje víra v Ježíše Krista a jeho oběť za nás.

Společně se snažíme jít za Bohem a dát i ostatním lidem příležitost zjistit, kdo Bůh je a jaký je život s ním. Svoje místo mezi námi proto mají nejen členové sboru, ale také všichni, kdo hledají, přemýšlejí, anebo jsou zvědaví. Ať už toužíte poznat Boha, hledáte svůj duchovní domov, anebo jen nemáte nic lepšího na práci, rádi vás u nás uvidíme.

Elim je jedním ze sborů Církve bratrské, která v ČR působí již více než 100 let a patří mezi církve registrované u Ministerstva vnitra. Pokud byste se o Církvi bratrské chtěli dozvědět více, stačí kliknout sem, a pokud by vás lákalo nahlédnout do historie našeho sboru, přehled toho, co se kdy dělo, najdete zde.