Přeskočit na obsah
Používáním webu vyjadřujete souhlas s využíváním cookies.

Let go klub

Let go klub

Víc než jen kostičky, víc než jen dětský klub pro volný čas.

Existuje spousta různých klubů, kam děti můžou chodit, ale Let go klub je víc než jen klub. Kombinují se v něm hry a zábava, společný duchovní program s písničkami a samozřejmě tisíce kostiček Lega®. To vše v prostředí, kde se děti nemusejí bát šikany a odkud domů nebudou nosit nová sprostá slova.

Let go klub je pro děti od 2. do 7. třídy bez ohledu na to, jestli jsou z věřící anebo nevěřící rodiny. Obsahem setkání je i zamyšlení z Bible, ale víra ani jakákoliv duchovní aktivita není od dětí vyžadovaná. Rádi si s dětmi budeme o Bohu povídat, pokud budou mít otázky, nic jim však vnucovat nebudeme. Přesto určitě uvidíte, že Let go klub má na jejich život dobrý vliv, protože jim vštěpuje zdravé hodnoty.

Velkou silou Let go klubu jsou jeho vedoucí, kteří se s radostí dětem věnují osobně a jsou tam pro ně, pokud mají nějaké problémy, otázky nebo jen potřebují s něčím pomoct.

Setkání Let go klubu začíná ve čtvrtek vždy v 16:30 a o dvě hodiny později končí. Kromě těchto pravidelných schůzek čas od času s dětmi vyrazíme na výlet nebo na víkendovku.

Pokud byste se o našem Let go klubu chtěli dozvědět víc, kontaktujte Zdeňka Maňáska, letgoklub@cirkevelim.cz, 731 049 176.

(Označení LEGO® a DUPLO® jsou ochranné známky skupiny společností LEGO, která nesponzoruje, neautorizuje ani nepodporuje tyto stránky)